آواز مارکتینگ

سئو

سئو یا  SEO واژه‌ای است که بسیار آن را شنیده‌اید. تمامی شرکت‌های دارای سایت و اپلیکیشن نیاز ویژه‌ای به سئو دارند. از آنجا که خدمات سئو به چند دسته تقسیم می‌شود، اهمیت بسیاری دارد که چنین خدماتی را بتوان به‌صورت جامع دریافت کرد. سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال سه دسته مهم این تقسیم‌بندی به شمار می‌روند.
 
از سوی دیگر، استفاده از اصول استاندارد برای بهبود سئو سایت بسیار مهم است. کافی است برای رشد جایگاه کلمات کلیدی سایت از سئو کلاه سیاه استفاده شود. با آنکه در کوتاه‌مدت شما با رشدی بسیار مناسب روبه‌رو خواهید شد؛ اما این مسیر تداوم نداشته و باعث آسیب به کسب و کار شما می‌شود.
 
در واقع دریافت خدمات سئو برای بهینه‌سازی سایت کاری روشمند و منطبق بر اصول است که باید در طول زمان و به‌صورت مداوم انجام شود. دریافت خدمات سئو پس از برنامه‌ریزی و استراتژی مناسب است که می‌تواند برای کسب و کارها مفید واقع شود.
سئو

آنالیز رقبا

سئو

تحقیق کلمات کلیدی

سئو

تدوین استراتژی اختصاصی سئو

سئو

سئو تکنیکال یا Technical

سئو

سئو داخلی یا On-Page

سئو

سئو خارجی یا Off-Page

اگر قرار باشد خدمات سئو سایت را از تیم آواز مارکتینگ دریافت کنید، گام اول ما برای بهبود سئو سایت شما، آنالیز رقباست. ما در آنالیز رقبای کسب و کار شما، به بررسی تمام موارد فنی و سئویی سایت می‌پردازیم و استراتژی حضور آن‌ها در دنیای دیجیتال را تحلیل می‌کنیم.

پس از این مرحله و بررسی نیازمندی‌های کسب و کار شما، مرحله تحقیق کلمات کلیدی آغاز می‌شود. این گام با ابزارهای حرفه‌ای و تخصصی بسیار دقیق اتفاق می‌افتد. سپس، زمان آن می‌رسد که تیم سئو استراتژی ورود خود را انتخاب کند و برنامه دقیقی برای اجرایی کردن آن‌ها در نظر بگیرد.

ما در آواز با بررسی و تحلیل سایت شما، تمامی ایرادات فنی را یافته و بهبود می‌دهیم. همچنین، موارد مهم برای سئو تکنیکال را اعمال می‌کنیم تا شرایط مطلوبی را برای انجام دیگر گام‌های سئویی فراهم آوریم. 

خدمات سئو در آواز به چند کار ساده و تکراری خلاصه نمی‌شود و برای هر کسب و کاری با توجه به نوع محصول یا خدمات، برنامه‌ریزی خواهد شد. لینک‌سازی‌های داخلی و به‌طور کل سئو داخلی مرحله دیگری است که برای آن زمان کافی گذاشته می‌شود تا روندی ثابت و مداوم را در تولید محتوا داشته باشیم.

در مرحله سئو خارجی به دلیل اینکه این مرحله با توجه به نوع کسب و کار و سایت رقبا و سیاست‌های حضور در بازار می‌تواند متفاوت باشد، گاهی از آغاز و گاهی در مراحل بعدی شروع می‌شود.

 با انجام تمامی این مراحل و بسیاری فرایندهای تخصصی دیگر، تیم آواز بهترین شرایط را برای کسب و کارها پدید می‌آورد.