آواز مارکتینگ

محتوا

تولید محتوا از مواردی است که تمام افراد بر انجام آن تاکید دارند. اما اینکه تولید محتوا چگونه، برای چه کسی و چرا انجام شود، بسیار اهمیت دارد. شاهد هستیم که بسیاری از سایت‌ها، فضاهای سوشال و پیام‌رسان‌ها مملو از محتوایی هستند که مخاطبان به سادگی از آن گذر می‌کنند. چرایی این اتفاق همان گزینه‌ای است که استراتژی محتوا و در نگاهی جامع‌تر، بازاریابی محتوایی را مهم می‌کند.

برای تولید محتوای مناسب نیاز ویژه‌ای به برنامه‌ریزی دقیق و نیز حضور متخصصان این حوزه وجود دارد. متخصصان محتوا با دانش و تجربه و تخصص خود در حوزه‌های مختلف محتوا می‌توانند بهترین گزینه‌ها و موضوعات را انتخاب کنند.

تولید محتوا می‌تواند در قالب‌های گوناگون انجام شود. مواردی مانند ویدئو، عکاسی، طرح‌های گرافیکی، موشن گرافی، مقالات، کپشن‌ها و… همگی در این دسته قرار دارند. پس، روشن است که فعالیت در تولید محتوا نیازمند دانش تخصصی است. همچنین، داشتن شناخت کامل از کانال‌های انتشار هم دانشی است که متخصصان این حوزه باید به آن تسلط کامل داشته باشند.

استفاده از توانمندی کپی‌رایتینگ، ساخت ویدئو و طراحی‌های گرافیکی جذاب و تاثیرگذار گزینه‌هایی هستند که می‌توانند به کمک کسب و کارها بیایند. اگر شما بدانید که هر کدام از این موارد را برای چه کسی، در چه زمانی و با چه تعداد تکراری استفاده کنید، می‌توانید اطمینان کاملی به موفقیت کمپین خود داشته باشید.

به‌کارگیری روش‌های مختلف در اجرای کمپین دیجیتال، مانند اینفلوئنسر مارکتینگ در فضای سوشال مدیا، کمپین‌های تعاملی، گیمیفیکیشن و… همگی روش‌هایی هستند که با طراحی، اجرای فنی، نظارت و برگزاری درست توسط یک تیم متخصص به موفقیت نزدیک می‌شود.

استفاده از توانمندی کپی‌رایتینگ، ساخت ویدئو و طراحی‌های گرافیکی جذاب و تاثیرگذار گزینه‌هایی هستند که می‌توانند به کمک کسب و کارها بیایند. اگر شما بدانید که هر کدام از این موارد را برای چه کسی، در چه زمانی و با چه تعداد تکراری استفاده کنید، می‌توانید اطمینان کاملی به موفقیت کمپین خود داشته باشید.

به کارگیری روش‌های مخالف در اجرای کمپین دیجیتال، مانند اینفلوئنسر مارکتینگ در فضای سوشال مدیا، کمپین‌های تعاملی، گیمیفیکیشن و… همگی روش‌هایی هستند که با طراحی، اجرای فنی، نظارت و برگزاری درست توسط یک تیم متخصص به موفقیت نزدیک می‌شود.

محتوا

آنالیز رقبا

محتوا

تهیه پرسونا

محتوا

استراتژی محتوا

محتوا

تقویم محتوا

محتوا

تولید محتوا

محتوا

گزارش‌گیری و تحلیل

تیم محتوای آواز برای پیشبرد اهداف کسب و کار شما و ارائه خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوایی با گام‌هایی حساب‌شده حرکت می‌کند و کار را پیش می‌برد. این تیم در اولین قدم به شناخت کسب و کار شما و آنالیز رقبا می‌پردازد. در این روند، رقبا از زوایای مختلف بررسی شده و داده‌های به دست آمده برای گام‌های بعدی استفاده می‌شوند.

تهیه پرسونای مخاطب و شناخت کامل آن‌ها می‌تواند بهترین شرایط را برای ارائه محتوای هدفمند به مخاطب ایجاد کند. تیم محتوا با استفاده از ابزارهای گوناگون به جمع‌آوری داده‌ها می‌پردازد تا به خواسته‌ها و علایق مخاطب شما دست پیدا کند. پس از طی این مراحل، نوبت به استراتژی محتوا می‌رسد. تیم آواز برای ارائه خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوایی، هماهنگی کاملی باتیم‌های سئو و دیجیتال مارکتینگ دارد و نوع محتوا و کانال‌های انتشار مناسب را انتخاب می‌کند.

با تهیه تقویم محتوا، کلیه کارهای مجموعه مشخص شده و محتوای مناسب کسب و کار شما در زمان مقرر به دست مخاطب می‌رسد. با وجود تقویم محتوا، کار تولید محتوا بر اساس زمان‌بندی موجود در تقویم تولید شده و برای انتشار آماده می‎‌شود.
بدون شک گزارش‌گیری و تحلیل داده‌ها از مواردی است که می‌تواند بهبودبخش کیفیت محتوا برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر باشد. تمامی این مراحل به‌صورت کاملا منظم و حرفه‌ای اجرا می‌شوند تا تضمینی بر موفقیت محتوای تولید و منتشرشده باشند.

سپس، نوبت تعیین استراتژی می‌رسد. برآیند جلسات در کنار شناخت مخاطب و نیازمندی‌های کسب و کار در سندی با نام استراتژی کمپین دیجیتال تهیه شده که با هماهنگی با کارفرما تصمیمات نهایی برای آن گرفته می‌شود.

در گام بعدی، پیش از آغاز هر کاری، مرحله تولید محتوای کمپین دیجیتال انجام می‌گیرد. در این زمان، با توجه به نوع کمپین و محتوای مورد نیاز آن، انواع محتوای متنی، تصویری، ویدئویی یا صوتی تولید می‌شود و در انتظار انتشار قرار می‌گیرد.
پیش از انتشار محتوا، گام دیگری باید برداشته شود و آن هماهنگی با افراد و پلتفرم‌های توزیع محتواست. باید توجه داشته باشید که مهم‌ترین قسمت فرایند اجرای کمپین دیجیتال، گزارش‌گیری و تحلیل بازخوردها است. از آنجایی که برگزاری کمپین دیجیتال در یک بازه زمانی رخ می‌دهد، در نتیجه بررسی مداوم نتایج و بازخوردها برای ادامه روند یا ایجاد تغییرات کوچک می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.